• Огляд
 • Маршрут
 • Подорож включає
 • Подорож не включає
 • Відгуки
 • Бронювання

Кам’янець-Подільський є одним із найстаріших міст на території України і займає третє місце після Києва та Львова за кількістю пам’яток старовини і культури. Загальна площа Старого міста, що являє собою Національний історико-архітектурний заповідник «Кам’янець», сягає 121 га та налічує майже 200 пам’яток архітектури.

Місто буквально зачаровує вдалим поєднанням потужних оборонних мурів, Старого замку (XII–XVIII ст.) та високих стрімких скель каньйону річки Смотрич. Любителів фортифікації захоплює і не менш привабливий комплекс укріплень Нового замку, збудований (XVII ст.), що є єдиним збереженим зразком такого типу споруд нідерландської школи.

Вражає і унікальний Замковий міст, що сполучає Старе місто із Старим замком. Досі існує немало суперечок щодо його походження. Деякі науковці стверджують, що міст було закладено ще римлянами у II ст. під час походу Траянового війська на Дакію.

Сьогодні за попередньою домовленістю можна стати учасником нічної театралізованої екскурсії по Старій фортеці. Екскурсію у вежах (баштах) і підземеллях фортеці проводить залога замку, що не лише знайомлять екскурсантів з історією замку та озброєнням, а й створює неповторне відчуття подорожі у часі.

Відвідувачі замку також можуть постріляти з арбалетів та луків, власноруч викарбувати пам’ятну монету, сфотографуватися у Денній башті із живою совою, оглянути експозицію у підземеллях, що повідає про еру катування та життя ката, зустрітись із подільським розбійником Устимом Карманюком, відвідати справжню гончарню, посмакувати свіжою випічкою із мобільної середньовічної печі…

А чого тільки варте Старе місто! Його немовірні краєвиди, пам’ятки архітектури не залишають нікого байдужим. Костел святих апостолів Петра і Павла, Домініканський костел, Тринітарський костел, Міська криниця, Ратуша, Башта Стефана Баторія, будинок Руського магістрату, штаб Симона Петлюри, оглядові майданчики… Милуватись та милуватись… А на додачу – кожен об’єкт має свою унікальну історію…

Тривалість екскурсії (Старе місто + Старий замок): 3 - 3,5 години!

Об'єкти та локації, які входять у екскурсійний маршрут: костел святих апостолів Петра і Павла, Ратуша, Міська криниця, Домініканський костел, площа Польський ринок, оглядові майданчики, площа Вірменський ринок, будинок Руського магістрату, Духовна семінарія, Будинок вірменського єпископа, Вірменська дзвіниця, міська брама, Замковий міст, Старий замок, Тринітарський костел, Новий замок.

За бажанням: сувенірне містечко.

УВАГА! Вказаний час проведення екскурсії є орієнтовним. А її тривалість залежить від погодних умов, кількості екскурсантів і т.п..
Маршрут екскурсії може змінюватися, проте його структура зберігається.

У вартість туру входить:
– екскурсійне обслуговування, що розпочинається у Старому місті (місце зустрічі обговорюється заздалегідь).

Додаткові послуги:
– трансфер;
– харчування.

– вхідні квитки до костелу св. апостолів Петра і Павла, Старого замку;
– додаткові витрати мандрівників-утікачів! =)

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кам’янець-Подільський: місто + Старий замок (на замовлення)”

 • Назва
  Старт
  Кінець
  Група
  Вартість
   
 • Назва Старе місто + Старий замок
  Старт
  Кінець
  5 - 35 Місць
   
  Available Seats: 35

  Group ( 5 - 35 Місць ) 750.00 /Group

  - +