Destination: Хмельниччина

Filter By

Пленер у Самчиках (тур планується)

Палацово-паркові комплекси – ваша стихія? Любите втекти в їх володіння від усіх та всього? Розчинитись у просторі та часі серед краси попередніх епох аби закарбувати побачене для майбутніх поколінь? Зупинити момент на полотні чи в кадрі? Що ж… Самчики – ідеальне місце!

(0 Reviews)

Сатанів: серце Подільських Товтр

А ви були в селищах, де на декілька тисяч населення та зовсім невелику територію стільки вагомих історичних пам’яток та незабутніх краєвидів, що захоплює дух? Ні? Тоді запрошуємо до серця Подільських Товтр – до Сатанова, селища з вагомим минулим, динамічним сьогоденням та впевненим майбутнім! Селища, в якому досі причаїлися і Сатанівський замок, XIV-XVI ст., і Синагога, і Некрополь XV-XIX ст., і ще чимало цікавостей!

(0 Reviews)

Сплав річкою Смотрич

Любите еко відпочинок? Маємо для вас пропозицію – сплав річкою Смотрич. Спокійна течія, неймовірно красиві краєвиди, спокій, чисте повітря… Що зможе краще відволікти Вас від рутинної повсякденності?

(0 Reviews)

Бакота + прогулянка Дністром + родинне підприємство Прудивуса (на замовлення)

Хто був на Поділлі, а не бачив Бакоти, то можна зачислити до категорії людей, які були в Римі, а не бачили Колізей. На Дністрі, за 50 км від Кам’янця-Подільського знаходиться шматочок раю – Бакота. Але цього села ви не знайдете на мапі України. Колишні його мешканці не можуть повернутися, поблукати між порожніми хатами, подивитися на закинуті садки. Бо там, де колись була Бакота, сьогодні тече Дністер. У зв’язку з будівництвом Дністровського гідровузла 1981 року Бакоту було затоплено…

(0 Reviews)

Кам’янець-Подільський: місто + Старий замок (на замовлення)

Кам’янець-Подільський – місто, що зберегло дух середньовіччя. Своєрідність і унікальність його полягають у гармонійному поєднанні ландшафту з містобудівною структурою середньовічного міста, в якому військові інженери, використовуючи чудові природні властивості, створили фортифікаційну систему, що не має аналогів у Європі.

(0 Reviews)