Services

Why Choose Us ?

Popular Destinations Offered World's Best Tourist Destinations

Save Money

You drive to adventures, we get it. We and our roadside assistance partners

Get Help

You drive to adventures, we get it. We and our roadside assistance partners

Stay Safe

Get special rates found nowhere else ipsum pellentesque habitant

About Us

We are very experience in tour and travel agency!

Хочете #ВтектиЗДому?
Ми знаємо ЯК, КУДИ І КОЛИ!
Телефонуйте: +380673677315, +380959029439.

ФОП Павловський Андрій Степанович (ІПН: 3096003755).

Чому ми хочемо #ВтектиЗДому?

Бувають моменти, коли хочеться втекти…  Втекти від усіх та всього. Втекти, бо просто набридло, бо втомились безмірно, бо те, що є, допекло до живого… Гайнути світ заочі від одноманітних буднів, які своєю рутиною стирають вашу сутність… На певний час зачинити двері ЦЬОГО сьогодення, аби перевівши подих відчинити НОВІ. Втекти, бо вінця вашого терпіння давно переповнені, а на плаву тримають лише обов’язки та зобов’язання (ох, це ще та бюрократія!). Зникнути, коли спроби зібрати себе докупи потерпають крах, а сили, здається покидають… Втекти, щоб ніхто не знайшов на жодних радарах та мапах і присвятити час собі коханому/коханій, своїй сім’ї, друзям, яких так рідко бачиш… Усьому, що зцілює і дає сили рухатись далі, усім, хто рятує від сірості життя.

Піти не озираючись! Піти, аби розчинитися у світі, де краще. Хоча б на трохи. Іноді всього лиш на декілька годин (і частенько цього достатньо!), іноді – на день-другий, тиждень або й більше. Але піти!

Втекти, аби народитися знову! В оазис позитивних емоцій та незабутніх вражень, туди, де в гармонії і душа, і тіло, де знову черпаєш життєві сили, де наче перероджується, очищаєшся, де «заряджаєшся», аби повернутись готовим йти далі, знову розсікати будні, підкоряти нові вершини, але вже впевненіше і вправніше.

Бувають моменти, коли хочеться втекти…  Втекти з дому… «Але ж куди? Куди?», – запитаєте ви. І відповіді не отримаєте ні від кого. Бо її знаєте тільки ви. І лише ви. Ніхто не порадить вам, куди краще втекти. Бо втеча, то річ персональна. То рятівне коло, чарівна паличка, перемикач… Називайте як хочете. Але вона форматує дійсність, оту «картинку», яку кожен із вас час від часу хоче змінити, від якої хоче втекти… Шукайте відповідь у собі! Людина – неймовірне творіння Отця. Відповідь знає на все. Вихід знаходить завжди. І не лякайтесь тієї втечі, якої забажаєте (так, вона може бути несподіваною для вас!). Якщо ви її хочете – вона ваша. Це сама та, що потрібна зараз! Тікайте і зцілюйтесь!

А втекти є завжди куди! Що ненька Україна, що світ загалом подарували нам незліченну кількість райських куточків. І частенько вони зовсім поряд. Досить сісти у першу ліпшу маршрутку, рейсовий автобус або ж власне авто, кілька годин покрутити педалі велосипеда чи обрати піший маршрут! Просто потрібно втекти… Втекти й насолодитися сповна вашим «цілющим джерелом». Втекти й отримати такий необхідний фідбек… Тож тікайте. Хоча б час від часу, але тікайте!