Архіви: Мандри

Фільтр:

Два парки, дві історії кохання (тур планується)

Полюбляєте красиві парки? А також неймовірні історії кохання? Так? А якщо б ми взяли й поєднали ці дві речі? Вийшло б вибухово, чи не так? Що ж… МИ пропонуємо ВАМ такий тур. А ви готові вирушити в подорож?

()
Ціна: 1,500.00

Пленер у Самчиках (тур планується)

Палацово-паркові комплекси – ваша стихія? Любите втекти в їх володіння від усіх та всього? Розчинитись у просторі та часі серед краси попередніх епох аби закарбувати побачене для майбутніх поколінь? Зупинити момент на полотні чи в кадрі? Що ж… Самчики – ідеальне місце!

()
Ціна: 500.00

Сатанів: серце Подільських Товтр

А ви були в селищах, де на декілька тисяч населення та зовсім невелику територію стільки вагомих історичних пам’яток та незабутніх краєвидів, що захоплює дух? Ні? Тоді запрошуємо до серця Подільських Товтр – до Сатанова, селища з вагомим минулим, динамічним сьогоденням та впевненим майбутнім! Селища, в якому досі причаїлися і Сатанівський замок, XIV-XVI ст., і Синагога, і Некрополь XV-XIX ст., і ще чимало цікавостей!

()
Ціна: 350.00

Сплав річкою Смотрич

Любите еко відпочинок? Маємо для вас пропозицію – сплав річкою Смотрич. Спокійна течія, неймовірно красиві краєвиди, спокій, чисте повітря… Що зможе краще відволікти Вас від рутинної повсякденності?

()
Ціна: 200.00

Гастротур у Чернівцях: дегустація кави + реберня “Під Арсеналом”

Бажаєте поїхати у Чернівці? Що ж… У вас гарний смак! Адже Чернівці не просто так називають «українським Віднем», «маленьким Парижем» та «українською Прагою». Це гарне місто для прогулянок та естетичної насолоди. Також місто порадує неабияким гастрономічним розмаїттям…

()
Ціна: 450.00

Печери «Вертеба» та «Кришталева» + Монастирок

Подорожі мальовничими печерами – це завжди захопливо, романтично та драйвово! А якщо до печер додати іще стоунхедж, що у Монастирку… Виходить вибухова суміш!!! То як? Вирушаємо?

()
Ціна: 450.00

Релакс у Закарпатті: озеро Синевир та Колочава | 14.03.2020 – 15.03.2020 (групу сформовано)

Мріяти побувати у Мальовничому Закарпатті? Тоді гайда з нами! Релакс у Закарпатті вам гарантовано: Синевирська поляна, о. Синевир, страуси, бурі ведмеді, с. Колочава, Долина крокусів (шафранів), природні джерела – те, що зробить вашу подорож незабутньою!

()
Ціна: 2,000.00

Дегустація вина та сиру | 08.03.2020 (групу сформовано)

Весняний сюрприз для усіх любителів дегустації вина та сиру! Пропонуємо вам незабутньо-приємно-позитивні враження 8 березня – чарівне місце, жива музика, розповіді про вино і приємне товариство…

()
Ціна: 400.00

Вистава «Кайдашева сім’я» (Чернівці)

Відомий твір класика української літератури Івана Нечуя-Левицького й досі не втратив своєї актуальності. Родинні суперечки у боротьбі за власність і вищість над іншими, викликають сміх крізь сльози.

()
Ціна: 200.00